Takvim
Hava Durumu

Hakkımda

İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölüm lisans derslerini almış, aynı bölümde yüksek lisans yapmış ve doktora derslerine misafir öğrenci olarak katılmıştır. 2002-2005 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölümünde Araştırma Görevlisi olarak Yetişkin Psikolojisi, Meslek Danışmanlığı, Psikolojiye Giriş, Ergen Psikolojisi, derslerini asiste etmiştir. Aynı yıllarda Performans Psikiyatri Merkezi’nde duygusal problemler, iş-özel hayat dengesi, depresyon ve anksiyete bozukluğu konularında çalışmaları olmuş,  Panik Atak Dostları Derneği kuruluş sürecinde aktif rol almıştır.

2005 itibariyle Psikolojik danışmanlık çalışmalarına ek olarak ulusal ve uluslararası firmalarda proje bazlı insan kaynakları yönetim danışmanı olarak görev almış, Ekol Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde bireysel terapi ve grup terapisi yapmış,  seminer ve uzman eğitimleri vermiştir.

Büyükdere, ilişki ve aile terapisi, kognitif davranışçı terapiler, koçluk becerileri, performans yönetimi, değerlendirme ve gelişim merkezleri,, HPI Uygulamaları Yetkilendirme Sertifikası Eğitimi, Saville Consulting Uluslararası Akreditasyonu -Wave. , Occupational Personality Questionnaires (OPQ) Akreditasyon Eğitimi, Birkman Yorumlama ve Koçlukta Kullanma, Motivasyonel Görüşme ve Sağlık, Koç Gibi Lider Olmak, IFC Business Edge Tot başta olmak üzere çeşitli mesleki eğitim ve gelişim süreçlerine katılmış, kongre ve konferanslarda bulunmuştur.

Irwin Yalom’un genel editörlüğünü yapmış olduğu “Anksiyete Terapisi” ve “Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu Terapisi “ isimli 2 kitabın Türkçe’ye çevirisini yapmış, çeşitli araştırma ekiplerinde yer almış ve makaleler yazmıştır.

 İstanbul’da yaşamakta ve çalışmalarına aktif olarak devam etmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

Saat